Prodej, Dům, Chata, 36 m²

1 200 000 Kč
Číslo zakázky 1013
Branov, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Branov
Plocha podlahová
36 m²
Plocha užitná
36 m²
Plocha pozemku
1 653 m²
Plocha zastavěná
39 m²
Dům pokoje
2 pokoje
Patro

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1653 m2 a stavbu s číslem evidenčním o zastavěné ploše 39 m2. Stavba - dřevěná chata s podezdívkou je v neudržovaném stavu s nutnou investicí do celkové rekonstrukce, případně k demolici. Pozemek je svažitý s porosty zejména listnatých dřevin. Celá oblast je vyhledávanou turistickou lokalitou. Berounka je vzdálena pouhých 500 m, v těsné blízkosti se nachází vodopády Klučné, Tři prameny, přírodní Kneippovi lázně, hrad Křivoklát. Nabídka je poměrně specifická, výhodou je přidělené číslo evidenční v lokalitě, kde nová výstavba není povolena. Na druhou stranu z důvodu svažitosti pozemku je omezené využití mechanizace.