podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Chalupa, 160 m²

8 300 000 Kč
Číslo zakázky 1490
Abertamy, Plešivecká - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti8 300 000 Kč

Výše hypotéky 8,300,000,0080 Vlastní zdroje 8,300,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Plešivecká
Plocha užitná
160 m²
Plocha pozemku
683 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
B

Nabízíme k prodeji novostavbu dřevěného srubu ve stavu před dokončením na pozemku o výměře 683 m2 situovanou v okrajové části obce Abertamy, v bezprostřední blízkosti volnočasového a lyžařského areálu Plešivec. Dům byl vystavěn s použitím kvalitních materiálů a nabízí veškerý komfort klidného rodinného bydlení nebo využití domu pro rekreační účely. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, obývací pokoj spojený s kuchyní se vstupem na krytou terasu, menší ložnice, koupelna a technická místnost. V horním patře jsou situovány tři samostatné pokoje spolu se sociálním zázemím a přístupem do podkroví domu, které lze využít pro uskladnění věcí. Na boku domu je umístěna místnost se samostatným vnějším vchodem pro uskladnění zahradního náčiní. Dům je umístěn na krajním pozemku dané lokality, za kterým již nebude realizována další výstavba a nabízí tak nerušený výhled na okolní krajinu Krušných hor. Vzhledem ke stavu nemovitostí těsně před dokončením rádi upřesníme případné dotazy k technickému stavu domu a rozsahu prací po telefonické domluvě, doporučujeme.