Prodej, Chalupa, 140 m2 - Nový Kostel - Kopanina

2 690 000 Kč
Kopanina
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji dům v klidné lokalitě obce Nový Kostel, Kopanina. Zděná stavba má dvě podlaží a podkroví. Ve spodním podlaží domu se nachází garáž a technické místnosti. V horní patře dále koupelna s toaletou, kuchyň, obývací pokoj, ložnice a schodiště do prostorného obytného podkroví využívaného jako dětský pokoj. Interiér domu byl renovován včetně instalací. K domu náleží pozemky o celkové ploše 2.618 m2 s malou vodní nádrží pro chov ryb a ovocnými stromy. Dům je napojený na odběr elektrické energie a obecní vody, dům má také vlastní vrt. Vytápění domu a ohřev vody zajišťuje elektrokotel v kombinaci s krbovou vložkou s výměníkem. Objekt je v odpovídajícím technickém stavu bez nutnosti dalších zásadních úprav. Doporučujeme všem, co hledají klidnou lokalitu k bydlení či rekreaci.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 690 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Kopanina
Číslo zakázky
551
Plocha podlahová
140 m²
Plocha užitná
140 m²
Plocha pozemku
2 618 m²
Dům pokoje
3 pokoje
Patro
0

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných ostatních nemovitostí.

aktuální nabídky ostatních nemovitostí