Prodej, Byt, 4+kk, 116 m²

3 590 000 Kč
Číslo zakázky 880
Karlovy Vary,Sládkova - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Sládkova
Plocha užitná
116 m²
Patro
2
PENB
G

Nabízíme k prodeji atypický podkrovní byt o výměře celkové podlahové plochy 116 m2 ve třetím patře bytového domu v ulici Sládkova, Tuhnice. Byt zaujme svou dispozicí, kterou tvoří hlavní obytný prostor s rozdělením na obývací část, jídelní a kuchyňský kout, kdy v rámci tohoto prostoru se s přístupem po schodišti v patře nachází samostatná část využitelná jako pracovna či dětský pokoj. Z chodby v bytu se dále vchází do samostatné ložnice, dětského pokoje a koupelny společně s toaletou. Byt je po kompletní renovaci, kdy atmosféru tohoto slunného podkrovního bytu doplňují přiznané trámy a další dřevěné prvky. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěno kombinovaným plynovým kotlem. V bezprostřední pochozí vzdálenosti od bytu se nachází Tuhnický les, dětská hřiště, škola, školka a další kompletní občanská vybavenost. Bližší informace Vám rádi poskytneme při osobním jednání, doporučujeme.

Nemovitosti, které jste si již prohlédli