Prodej, Byt, 3+kk, 68 m²

1 899 000 Kč
Stará Role
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji kvalitní byt v osobním vlastnictví v moderním bytovém domě v Nové Roli u Karlových Varů. Jedná se o dispozici 3+kk s dvěmi toaletami a koupelnou. Samotná jednotka se nachází ve dvou podlažích. V nižším je vstup, předsíň s vestavnou skříní, WC s umyvadlem, obývací pokoj, kuchyňský kout (je možné i snadné stavební oddělení příčkou). V horním patře, které propojuje masivní dřevěné schodiště je koupelna s vanou a WC, vestavná skříň a dva pokoje. Bytová jednotka je ihned volná, neváznou není žádné závazky, hypotéka. Výhodou této nabídky je výborná lokalita s blízkostí lesa, procházek kolem řeky, dětské hřiště, veškerá občanská vybavenost a jen 5 min autem na okraj Karlových Varů.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 899 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Stará Role
Číslo zakázky
682
Plocha podlahová
68 m²
Plocha užitná
68 m²
Patro
4
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.