Prodej, Byt, 3+kk+lodžie/balkón , 57 m²

2 199 000 Kč
Karlovy Vary, Drahovice, Boženy Němcové
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme prodej bytu s dispozicí 3kk+balkon, sklep (původní dispozice bytu 2+1) v 1. patře cihlového bytového domu. Byt byl před cca 10ti lety rekonstruován vč. výměny elektroinstalace, spojení koupelny a WC, dispoziční změny umístění kuchyňské linky do samostatného koutu a vytvoření tak třetího pokoje. Vytápění vlastním plynovým kotlem. Parkování na společném pozemku za domem. Výhodou této nabídky je ideální poloha bytu ve velmi žádané lokalitě Karlovy Vary, Drahovice, parkování na vlastním pozemku náležejícím k domu, 1. patro, balkon, výborný stav bytu a domu, velmi nízké provozní náklady. V případě zájmu o financování hypotečním úvěrem Vám zdarma zajistíme nejvýhodnější nabídku na trhu.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 199 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Drahovice
Boženy Němcové
Číslo zakázky
513
Plocha podlahová
57 m²
Plocha užitná
57 m²
Patro
2
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.