Prodej, Byt, 3+1+lodžie/balkón, 78 m²

3 099 000 Kč
Číslo zakázky 1119
Karlovy Vary,Drahovice,Východní - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Drahovice
Východní
Plocha podlahová
78 m²
Plocha užitná
78 m²
Patro
7
Balkón/lodžie
ano
PENB
D

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku s dispozicí 3+1 a lodžií v 7. patře revitalizovaného panelového bytového domu v Karlových Varech - Drahovicích. Výtah a sklep je samozřejmostí. Bytová jednotka o celkové podlahové ploše 77 m2 byla částečně modernizována (plastová okna, obklad koupelny, kuchyňská linka). Byt působí světle, příjemně, kdy velkou výhodou je přítomnost lodžie. V těsné blízkosti a pohodlné docházkové vzdálenosti se nachází školka, škola, obchodní centrum Billa, večerka, autobusová zakázka. Snadné napojení na silnici I-6 a blízkost veškeré občanské vybavenosti činí tuto lokalitu velmi atraktivní. Byt je vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak k investici a následnému nájmu.