Prodej, Byt, 3+1+lodžie/balkón , 75 m²

1 950 000 Kč
Karlovy Vary, Rybáře, Konečná
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

.Nabízíme k prodeji světlý byt 3+1 s prostornou lodžií v klidné lokalitě města, v ul. Konečná. Byt je ve 2. patře zatepleného panelového domu. Okna jsou orientována na východní (kuchyň, ložnice, obývací pokoj), a západní stranu (pokoj). V minulosti zde proběhla menší rekonstrukce a drobné opravy. Jsou zde plastová okna, plovoucí podlahy, dlažba. Jinak je byt v původním, zachovalém stavu, tudíž vhodný k rekonstrukci dle přání nových majitelů. Dům je kompletně revitalizovaný, zateplený, se dvěma novými nákladními výtahy. Společné prostory jsou udržované v čistotě. Nedaleko bytu je obchod, škola, školka, sportovní areál. Parkování je možné u domu na přilehlých parkovištích. Doporučujeme Vám osobní prohlídku nemovitosti

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 950 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Rybáře
Konečná
Číslo zakázky
370
Plocha podlahová
75 m²
Plocha užitná
75 m²
Patro
2
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Věra Botková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Věra Botková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.