Prodej, Byt, 3+1, 146 m²

3 900 000 Kč
Číslo zakázky 1146
Karlovy Vary,Moskevská - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Moskevská
Plocha podlahová
146 m²
Plocha užitná
146 m²
Patro
3
PENB
G

Nabízíme k prodeji atypický, mezonetový (dvoupodlažní) byt ve 3. a 4. patře (podkroví) cihlového bytového domu, který je tvořen jednou bytovou jednotkou a jednou nebytovou (ateliér) o celkové podlahové ploše 146 m2. Byt je ve velmi dobrém stavu. Je vybaven zakázkovou kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči. Jeden pokoj aktuálně sloužil jako prostorná šatna. K bytu náleží komora ve 3. patře. Výhodou této nabídky je umístění v obchodním centru Karlových Varů jen několik desítek metrů od podzemních garáží, autobusové zastávky, magistrátu města, školy. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti.