Prodej, Byt, 2+kk+lodžie/balkón , 73 m²

3 600 000 Kč
Karlovy Vary, Jateční
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Výhradně nabízíme k prodeji byt v luxusním rezidenčním komplexu Čertovka v centru Karlových Varů. Jedná se o bytovou jednotku v osobním vlastnictví s parkovacím stáním, lodžií a sklepem ve 3. patře zděného bytového komplexu s 24H službou recepce. Byt je vybaven klimatizací. V rámci areálu je dětské hřiště. Jedná se o vynikající lokalitu s veškerou občanskou vybaveností v těsné blízkosti pěších zón a lázeňského centra. Vhodné i jako investiční nemovitost pro dlouhodobé i krátkodobé pronájmy s veškerým komfortem.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
3 600 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Jateční
Číslo zakázky
714
Plocha podlahová
73 m²
Plocha užitná
73 m²
Patro
4
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.