Prodej, Byt, 2+kk+lodžie/balkón, 73 m²

3 399 000 Kč
Číslo zakázky 714
Karlovy Vary,Jateční - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Jateční
Plocha podlahová
73 m²
Plocha užitná
73 m²
Patro
3
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Výhradně nabízíme k prodeji byt v rezidenčním komplexu Čertovka v centru Karlových Varů s recepcí a dětským hřištěm v areálu. Jedná se o bytovou jednotku v osobním vlastnictví s parkovacím stáním, lodžií a sklepem ve 3. patře zděného bytového komplexu s 24H službou recepce. Byt je vybaven klimatizací. V rámci areálu je dětské hřiště. Jedná se o vynikající lokalitu s veškerou občanskou vybaveností v těsné blízkosti pěších zón a lázeňského centra. Vhodné i jako investiční nemovitost pro dlouhodobé i krátkodobé pronájmy s veškerým komfortem.