Prodej, Byt, 2+kk, 61 m²

2 700 000 Kč
Číslo zakázky 1065
Karlovy Vary,Hůrky,Pražská silnice - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Hůrky
Pražská silnice
Plocha užitná
61 m²
Patro
1
PENB
G

Nabízíme k prodeji zcela nově dokončenou bytovou jednotku s dispozicí 2kk o celkové podlahové ploše bytu 61,10 m2 v 1. patře menšího cihlového bytového domu v Karlových Varech - Hůrkách, Pražská silnice. Parkování na vlastním pozemku (celkem 6-7 parkovacích míst pro dům), možnost využívat zahradu s posezením u domu (společné všem vlastníkům bytů v domě). Bytový dům na Hůrkách byl postaven v 30. letech minulého století a prošel celkovou rekonstrukcí. Nachází se v okrajové části Karlových Varů Hůrky s ideálním komunikačním napojením na letiště, golf, centrum K. Varů a přitom v krásné přírodě s množstvím pěších i cykloturistických tras. Doporučujeme jak pro bydlení, tak jako investiční nemovitost. V tomto domě nabízíme 2 zcela nově dokončené byty. Pozn.: Interiérové dveře jsou součástí nabídky. Budou osazeny v nejbližších dnech.