Prodej, Byt, 2+kk, 56 m²

1 730 000 EUR
Karlovy Vary, Hůrky, Pražská silnice
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v kompletně zrekonstruované cihlové budově s dispozicí 2+kk, komorou v mezipatře a sklepem. Bytová jednotka se nachází ve zvýšeném přízemí. Parkování na společném pozemku u domu. Bytová jednotka je prodávána včetně kvalitního vybavení. Na pozemku u domu s menší zahrádkou (skalkou) je vybudované zázemí pro odpočinek a grilování. Autobusová zastávka v těsné blízkosti. Výhodou této nabídky je vynikající stav domu a bytu, zahrádka s posezením, blízkost lesa, parkování a výborná dostupnost na výpadovku na Prahu. Doporučujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 730 000 EUR
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Hůrky
Pražská silnice
Číslo zakázky
660
Plocha podlahová
56 m²
Plocha užitná
56 m²
Patro
1
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za EUR měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: EUR (LTV: %) Vlastní zdroje: EUR

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.