Prodej, Byt, 2+1, 51 m²

790 000 Kč
Sokolov, Hornická
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Prodej bytu 2+1 ve třetím patře cihlového domu bez výtahu. Výměra bytové jednotky v osobním vlastnictví je 50,69 m2. Byt je ve standardním udržovaném stavu bez rekonstrukce bytového jádra. V pokojích je plovoucí podlaha, v předsíni a kuchyni nové lino se vzorem dřeva. Všude plastová okna, v obýváku francouzské okno s vystouplým prostorem.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
790 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Sokolov
Hornická
Číslo zakázky
683
Plocha podlahová
51 m²
Plocha užitná
51 m²
Patro
4
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Petr Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Petr Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.