Prodej, Byt, 2+1+lodžie/balkón, 70 m²

2 700 000 Kč
Číslo zakázky 792
Karlovy Vary,Mariánskolázeňská - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Mariánskolázeňská
Plocha podlahová
70 m²
Plocha užitná
70 m²
Patro
4
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Prodej bytové jednotky v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1 o celkové výměře 70 m2 nacházející se v lukrativní části Karlových Var, v samém srdci lázeňské zóny, v pěší dostupnosti lázeňské promenády, v jedné z nejprestižnějších ulic v centru města, v ulici Mariánskolázeňská. Bytová jednotka se nachází v pátém patře bytového domu bez výtahu (s nefunkčním výtahem). Obývací pokoj je orientovaný na jih, z balkonu je překrásný výhled na Grandhotel Pupp, řeku Teplou a lázeňské lesy. Vytápění bytu je centrální, v domě je zhotovena plynová kotelna, která zajišťuje teplo a ohřev vody do všech bytových jednotek. Okna jsou původní špaletová, pouze balkonové okno je vyměněno za plastové. Byt je vhodný k celkové rekonstrukci. Je možné jednat o slevě.