Prodej, Byt, 2+1, 62 m²

1 570 000 Kč
Číslo zakázky 1105
Nejdek,sídliště 9. května - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nejdek
sídliště 9. května
Plocha podlahová
53 m²
Plocha užitná
62 m²
Patro
2
PENB
G

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v cihlovém domě v Nejdku, ul. Sídliště 9.května. Byt se nachází ve 2.patře. Byla zde osazena nová plastová okna a vyměněny rozvod vody. Byt je v původním stavu. K bytu náleží prostorná sklepní kóje a komora v mezipatře. Celková plocha prodávané nemovitosti je 62m2. Topení je zajištěno dálkovým vytápěním. Fond oprav se platí ve výši 1.050,-Kč/měs. Dům má novou fasádu, společné prostory byly zrekonstuovány a jsou udržované v čistotě. Parkovat lze na silnici u domu nebo na blízkém parkovišti. Byt je v osbním vlastnictví bez zápisu omezení.