podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Byt, 2+1+lodžie/balkón, 54 m²

569 000 Kč
Číslo zakázky 688
Rotava,Sídliště - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Rotava
Sídliště
Plocha podlahová
54 m²
Plocha užitná
54 m²
Patro
4
Balkón/lodžie
ano
PENB
G
Nabízíme k prodeji byt 2+1 s lodžií v 5.NP panelového domu s výtahem. V bytě byla vyměněna kuchyňská linka, položena dlažba a plovoucí podlaha (předsíň, kuchyň, koupelna), okno v kuchyni je plastové. Byt je nedaleko autobusové zastávky, obecního úřadu, obchodu, školy, 11km od hranic s Německem. Dům je vlastníky udržován v čistotě a pořádku. Parkovat je možné na nedalekém parkovišti. Na bytové jednotce neváznou žádné závazky. Koupi je možné realizovat hypotečním úvěrem.