Prodej, Byt, 2+1, 56 m²

979 000 Kč
Číslo zakázky 1143
Habartov,Čs. armády - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Habartov
Čs. armády
Plocha podlahová
56 m²
Plocha užitná
56 m²
Patro
1
PENB
G

Nabízíme prodej prostorné bytové jednotky s dispozicí 2+1 (aktuálně větší místnost přepažena SDK příčkou a vytvořen tak byt dispozičně 3+1), podlahová plocha 56 m2 v příjemném 1. patře cihlového bytového domu. Jednotka je v původním stavu kromě oken, která jsou vyměněna za nová plastová. Dům je ve vynikajícím stavu po modernizaci zateplen s novou střešní krytinou. Parkování je možné na přilehlých parkovištích bezprostředně u domu. V rámci města Habartov se jedná o nejlepší lokalitu. V blízkosti se nachází škola, školka, dětské hřiště. Příjemné prostředí, byt vhodný i pro menší rodinu. V případě zájmu Vám zajistíme nezávaznou nabídku výhodného financování hypotečním úvěrem.