Prodej, Byt, 2+1, 55 m²

1 290 000 Kč
Karlovy Vary, Rybáře, Sokolovská
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 2+1 o výměře podlahové plochy 55 m2 v blízké pochozí vzdálenosti do centra města. V bytu byly provedena průběžná renovace elektroinstalace, oken, kuchyňské linky, podlahových krytin a koupelny, byt je velmi dobrém, udržovaném stavu, patrném z fotografií. Výhodou tohoto bytu jsou jeho nízké provozní náklady s ohledem na možné výnosy při jeho využití k dalším pronájmům. Kompletní občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti bytu. Forma vlastnictví-podílové spoluvlastnictví.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 290 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Rybáře
Sokolovská
Číslo zakázky
777
Plocha podlahová
55 m²
Plocha užitná
55 m²
Patro
2
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných bytů.

aktuální nabídky bytů