Prodej, Byt, 1+1+lodžie/balkón, 41 m²

1 080 000 Kč
Číslo zakázky 905
Sokolov, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Plocha užitná
41 m²
Patro
2
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví s dispozicí 1+1 o celkové výměře 41 m2 nacházející se ve druhém patře panelového domu v Sokolově, v ulici Seifertova. Byt je po dílčích úpravách, původní umakartové jádro je obložené keramickou dlažbou, v koupelně je sprchový kout, okna jsou plastová, v kuchyni na podlaze dlažba. K bytu náleží lodžie v mezipatře, která je vedená konkrétně k bytové jednotce, dále k bytu náleží sklepní kóje. V bytě je dlouhodobě platící nájemník, vhodné také jako investiční příležitost.