Prodej, Byt, 4+kk, 84 m²

2 500 000 Kč
Karlovy Vary, Stará Role, Svobodova
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku s dispozicí 4+kk o celkové výměře 102,09 m2. Byt s obytnou plochou 84 m2 + 18,09 m2 sklep se nachází v cihlovém bytovém domě, kde jsou 3 byty. K domu náleží podíl na oploceném pozemku kolem domu. Bytová jednotka se nachází ve II. NP a v roce 2015-2016 prošla celkovou rekonstrukcí a úpravou dispozice. Vytápění bytu a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel v bytě. V části bytu a to v obývacím pokoji, koupelně a na WC je podlahové vytápění. Nemovitost je bez zástav a omezení na listu vlastnictví.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 500 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Stará Role
Svobodova
Číslo zakázky
355
Plocha podlahová
102 m²
Plocha užitná
84 m²
Patro
2
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Jaroslav Krchňavý

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Jaroslav Krchňavý
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných bytů.

aktuální nabídky bytů