Prodej, Byt, 2+1, 54 m²

1 350 000 Kč
Nová Role, Krátká
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji útulný byt 2+1 o celkové ploše 54 m2 v posledním patře cihlového domu v Krátké ulici v Nové Roli. Bytová jednotka v osobním vlastnictví je po celkové vkusné rekonstrukci.Nízké měsíční náklady. Součástí je sklep v suterénu domu. Veškerá občanská vybavenost je docházkové vzdálenosti bytu. Možnost financování hypotečním úvěrem, který pro vás zprostředkujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 350 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Krátká
Číslo zakázky
444
Plocha užitná
54 m²
Patro
4
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Martin Brunclík

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Martin Brunclík
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.