Prodej, Dům, Rodinný dům, 200 m²

2 690 000 Kč
Dalovice, Borská
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Dalovicích , Borské ulici spolu s pozemkem o celkové výměře 801 m2. V prvním patře domu se nachází byt s dispozicí 4+1 a přímým vstupem na zahradu, v přízemí pak byt s dispozicí 1+1 a technickým zázemím. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem spolu s kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje el. bojler. U domu je garáž, zahradní domek a sklípek. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti domu.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 690 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Borská
Číslo zakázky
445
Plocha užitná
200 m²
Plocha pozemku
801 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
2
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Martin Brunclík

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Martin Brunclík
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů