Prodej, Byt, 2+1+lodžie/balkón , 62 m²

1 100 000 Kč
Nejdek, sídliště 9. května
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji prostorný byt 2+1 s lodžií v osobním vlastnictví o celkové ploše 62m2 v prvním patře udržovaného panelového domu na sídlišti 9.května v Nejdku.Byt prošel rekonstrukcí. Jsou zde plovoucí podlahy, vestavěná skříň,rohová vana, plastová okna.Měsíční náklad včetně záloh na služby spojené s užíváním bytu činí 3.126,-Kč + zálohy el. energie a plynu. K bytu náleží sklepní kóje. Hypoteční úvěr k financování této nemovitosti pro vás zdarma zprostředkujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 100 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nejdek
sídliště 9. května
Číslo zakázky
582
Plocha užitná
62 m²
Patro
2
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Martin Brunclík

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Martin Brunclík
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.