Prodej, Zemědělská usedlost, Kynšperk nad Ohří - Dolní Pochlovice

2 990 000 Kč
Kynšperk nad Ohří, Dolní Pochlovice, Pochlovická
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme prodej historického panského sídla - zemědělského dvora z přelomu 17. a 18. století. Areál se skládá z obytné budovy, chlévů a roubené stodoly s hrázděním. Objekt je památkově chráněn s možností využití dotačních titulů na jeho rekonstrukci. Historicky cenné jsou zachovalé konstrukce stěn a stropů, kamenické a truhlářské prvky. Stavba je roubená a hrázděná. Součástí prodeje jsou pozemky o celkové výměře 9.684 m2. Zajímavé je i umístění stavby nad zatopeným lomem Boží požehnání, které dotváří jedinečnost této nemovitosti. Objekt je napojen na elektřinu, odkanalizování je řešené do jímky, voda je z obecního vodovodu.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 990 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Dolní Pochlovice
Pochlovická
Číslo zakázky
555
Plocha podlahová
500 m²
Plocha užitná
1 600 m²
Plocha pozemku
9 684 m²
Dům pokoje
Atypický
Patro
0

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.