podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Zemědělská usedlost, 120 m²

7 000 000 Kč
Číslo zakázky 819
Nová Ves - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nová Ves
Plocha užitná
120 m²
Plocha pozemku
59 000 m²
Plocha zahrady
959 m²
Dům pokoje
2 pokoje
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost s dispozicí 2+1, se zastavěnou plochou 120 m2, nacházející se v Krušných horách v klidné části obce Nová Ves u Křimova. Před domem se nachází zastřešené zápraží domu, vhodné k posezení. Za domem je zastřešené stání na auta, nyní využívané jako stání pro loď. Dům má novou střechu, dozděné zateplené obvodové zdi, okna původní, nové okenice, které ještě nejsou osazené, komín je jeden původní opravený, druhý vyvložkovaný na plynové vytápění, dále je nově tažená elektroinstalace. Teplou vodu ohřívá elektrický bojlér, teplo zajišťuje elektrokotel, v domě se také využívá krbová vložka. Dále se v domě nachází plynový kotel, který je další zdroj možného vytápění. U domu je zabudovaná velká plynová nádrž na kapalný plyn. Velký suchý půdní prostor nabízí možnost výstavby dalších pokojů. Oplocená zahrada kolem domu má výměru 959 m2. K domu však náleží další velmi rozlehlé pozemky o výměře cca 59.000 m2, které je možné využívat jako louky a pastviny. Vhodné pro chovatele ovcí, koz, krav, koní nebo pro vyřízení dotací na pastviny a louky. Místo a pozemky nabízí možnost podpory agroturistiky, která je zahrnutá do dotací pro zemědělce. Součástí prodeje je také stavební parcela nacházející se nedaleko domu s připraveným projektem k výstavbě a také zahradní a zemědělská technika.