Prodej, Zemědělská usedlost, 120m2 - Hora Svatého Šebestiána - Nová Ves

5 800 000 Kč
Nová Ves
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost s dispozicí 2+1, se zastavěnou plochou 120 m2, nacházející se v klidné části obce Nová Ves u Křimova. Před domem se nachází zastřešené zápraží domu, vhodné k posezení. Za domem je zastřešené stání na auta, nyní využívané jako stání pro loď. Dům má novou střechu, dozděné zateplené obvodové zdi, okna původní, nové okenice, které ještě nejsou osazené, komín je jeden původní opravený, druhý vyvložkovaný na plynové vytápění, dále je nově tažená elektroinstalace. Teplou vodu ohřívá elektrický bojlér, teplo zajišťuje elektrokotel, také se v domě využívá krbová vložka. Nový plynový kotel, který se jako další zdroj možného vytápění v domě nachází, se momentálně nevyužívá. U domu je místo na velkou plynovou nádrž. Velký suchý půdní prostor nabízí možnost výstavby dalších pokojů. Oplocená zahrada kolem domu má výměru 959 m2. K domu však náleží další velmi rozlehlé pozemky o celkové výměře 59.031 m2, které je možné využívat jako louky a pastviny. Vhodné pro chovatele ovcí, koz, krav, koní nebo pro vyřízení dotací na pastviny a louky. Místo a pozemky nabízí možnost podpory agroturistiky, která je zahrnutá do dotací pro zemědělce. Součástí prodeje je také stavební parcela nacházející se nedaleko domu s připraveným projektem k výstavbě.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
5 800 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nová Ves
Číslo zakázky
507
Plocha užitná
120 m²
Plocha pozemku
59 031 m²
Plocha zahrady
959 m²
Dům pokoje
2 pokoje
Patro
0

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.