Prodej, Pozemek, Louky, 59 031 m²

5 800 000 Kč
Nová Ves
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Rozlehlé pozemky o výměře 59.031 m2 na prodej. Pozemky jsou z velké části louky a pastviny, vedené jako trvalý travní porost. Pozemky nabízí možnost širokého využití. Mohou být využity v programu rozvoje venkova na podporu agroturistiky, zemědělský podnikatel v takovém případě může žádat o dotace, k podpoře využití zemědělských farem, pozemky jsou vhodné pro chov hospodářských zvířat - ovcí, koz, koní nebo dobytka - krav. Pokud budou pozemky využity jako louky a pastviny, zemědělský podnikatel může využít dotací.
Součástí prodeje pozemků je zemědělská usedlost se zastavěnou plochou 120 m2, dispozičně řešen 2+1. Dům má novou střechu, dozděné zateplené obvodové zdi, okna původní, nové okenice, novou elektroinstalaci. Teplou vodu ohřívá elektrický bojlér, teplo zajišťuje elektrokotel, v domě se využívá krbová vložka, je možné využívat nový plynový kotel. V půdním prostoru je možnost výstavby dalších pokojů. Oplocená zahrada kolem domu má výměru 959 m2.
Do prodeje je také zahrnuta stavební parcela nacházející se nedaleko domu s připraveným projektem k výstavbě.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
5 800 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nová Ves
Číslo zakázky
508
Plocha pozemku
59 031 m²
Patro
0

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných pozemků.

aktuální nabídky pozemků