podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Pozemek, Louky, 59 000 m²

7 000 000 Kč
Číslo zakázky 820
Nová Ves - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nová Ves
Plocha pozemku
59 000 m²
Patro

Rozlehlé pozemky o výměře cca 59.000 m2 na prodej. Pozemky jsou z velké části louky a pastviny, vedené jako trvalý travní porost. Pozemky nabízí možnost širokého využití, jsou vhodné pro chov hospodářských zvířat - ovcí, koz, koní nebo dobytka.
Součástí prodeje pozemků je zemědělská usedlost se zastavěnou plochou 120 m2, dispozičně 2+1. Dům má novou střechu, dozděné zateplené obvodové zdi, okna původní, nové okenice, novou elektroinstalaci. Teplou vodu ohřívá elektrický bojlér, teplo zajišťuje elektrokotel, dalším zdrojem je plynový kotel a také se v domě využívá krbová vložka. V půdním prostoru je možnost výstavby dalších pokojů. Oplocená zahrada kolem domu má výměru 959 m2.
Do prodeje je také zahrnuta stavební parcela nacházející se nedaleko domu s připraveným projektem k výstavbě a zahradní technika.