Prodej, Dům, Rodinný dům, 210 m²

6 500 000 Kč
Dalovice, Pod Parkem

Nabízíme k prodeji vícegenerační rodinný dům v obci Dalovice, který přímo sousedí se zámeckým parkem, v docházkové vzdálenosti veškeré občanské vybavenosti. V přízemí domu se nachází garáž s přímým vstupem z předsíně a byt 1+1 ( samostatný pokoj, vybavená kuchyň, koupelna s vanou a wc ) .V prvním patře domu je byt o velikosti 2+1 ( ložnice, obývací pokoj, vybavená kuchyň, šatna, koupelna se sprchovým koutem, wc ).Ve druhém patře se taktéž nachází byt s dispozicí 2+1 ( dětský pokoj, obývací pokoj,vybavená kuchyň, koupelna s vanou a wc ). Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí za použití kvalitních materiálů. Vytápění domu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel pro celý dům. Za domem se nachází zahrada, ze které je vstup přímo do parku. Pro další informace a termín prohlídky domu nás neváhejte kontaktovat. Financování nemovitosti hypotečním úvěrem pro vás zdarma zprostředkujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
6 500 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Dalovice
Pod Parkem
Číslo zakázky
574
Plocha užitná
210 m²
Plocha pozemku
324 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Martin Brunclík

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Martin Brunclík
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.