Prodej, Komerční, Sklady, 2 727 m²

1 900 000 Kč
Karlovy Vary, Sedlec, Rosnická
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Prodej komerčního areálu (aktuálně provozován autobazar) u frekventované komunikace v K. Varech - Sedleci. Výměra oploceného areálu: 2727 m2. Na pozemcích jsou stavby (přijímací kanceláře s ubytovací kapacitou pro hlídače a skladem, dílna se zvedací hydraulickou stolicí pro os. vozy a servisní rampa a další vybavení servisu, např. zařízení pro test geometrie náprav). Areál je plně funkční, prost jakýchkoli dluhů. Areál je možné využít i k jiným podnik. aktivitám (např. sběrna druhotných surovin, sklad. a prod. prostory atd.).

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 900 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Sedlec
Rosnická
Číslo zakázky
1230
Plocha užitná
2 727 m²
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.