Prodej, Komerční, Ubytování, 300 m²

4 200 000 Kč
Nivy
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji rozestavěný RD v obci Nivy se zastavěnou plochou 383 m2. Zděný jednopodlažní objekt s obytným podkrovím s přiděleným č.p. má platné stavební povolení s projektem na vybudování 4 apartmánu, každý o velikosti cca. 66 m2. Současný stav stavby je: kompletní nová střecha a krovy, zemní úpravy pozemku a vybudování opěrné zdi za domem, nové komíny, nové podlahy ve II. NP. Dům je částečně podsklepen, je napojen na vlastní studnu, elektriku a je nutné dokončit napojení domácí čističku. Celková plocha pozemků je 2.917 m2. Nemovitost je bez zápisu a omezení na LV. Více informací Vám rádi poskytneme při osobním jednání nebo při prohlídce nemovitosti.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
4 200 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nivy
Číslo zakázky
191
Plocha podlahová
300 m²
Plocha užitná
300 m²
Plocha pozemku
2 917 m²
Plocha zastavěná
383 m²
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Jaroslav Krchňavý

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Jaroslav Krchňavý
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných komerčních nemovitostí.

aktuální nabídky komerčních nemovitostí