Prodej, Dům, Rodinný dům, 400 m²

2 780 000 Kč
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji prostorově velkorysí dvoupodlažní nepodsklepený rodinný dům v obci Stanovice. V I. NP se nachází vstupní předsíň se schody do II. NP, kde se nachází byt a velká dílna. Vstup do I. NP je bezbariérový s možností vybudování velkých vrat do prostoru dílny. Prostor mezi dílnou a bytem je dobře oddělen. Byt ve II. NP má dispozici 4+kk a obytnou plochu cca. 170 m2. Vytápění domu zajišťuje automatický kotel na tuhá paliva, teplou vodu ohřívá elektrický bojlér. Dům je napojen na vodovod, elektriku a kanalizaci. Zastavěná plocha domu a nádvoří je 555 m2, zahrada kolem domu má výměru 481 m2. Dům je ve stavu s možností okamžitého užívání, má přidělené č.p. a je bez zápisu a omezení na listu vlastnictví. Vážným zájemcům doporučuji osobní prohlídku.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 780 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Číslo zakázky
302
Plocha podlahová
400 m²
Plocha užitná
400 m²
Plocha pozemku
1 036 m²
Plocha zastavěná
555 m²
Plocha zahrady
481 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Jaroslav Krchňavý

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Jaroslav Krchňavý
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.