Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie , 280 m²

10 990 000 Kč
Dalovice, V Břízkách
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v Dalovicích u Karlových Varů s dispozicí 4+1 o celkové podlahové ploše 280 m2. Obytná část domu s balkónem a terasou je orientována na jižní stranu. Jedná se o nepodsklepený zděný dům z roku 2009 s dvougaráží propojenou s domem. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Na udržované zahradě se nachází bazén a zahradní domek. Velmi klidná lokalita s veškerou dostupnou občanskou vybaveností. Financování hypotečním úvěrem pro vás zprostředkujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
10 990 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
V Břízkách
Číslo zakázky
506
Plocha podlahová
280 m²
Plocha užitná
280 m²
Plocha pozemku
1 326 m²
Plocha zahrady
1 170 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
0
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Martin Brunclík

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Martin Brunclík
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.