podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie, 253 m²

19 900 000 Kč
Číslo zakázky 847
Roztoky,Nerudova - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nerudova
Plocha užitná
253 m²
Plocha pozemku
1 250 m²
Plocha zastavěná
155 m²
Plocha zahrady
1 095 m²
Dům pokoje
Atypický
Patro
Balkón/lodžie
ano
PENB
F

Nabízíme k prodeji prvorepublikovou dvoupodlažní vilu v samém centru Roztok u Prahy, v ulici Nerudova s prostornou zahradou o celkové ploše 1095 m2 se vzrostlou zelení. V I.NP domu se nachází nebytový prostor, který je v současné době pronajat a je využíván jako kavárna. Tento prostor lze přizpůsobit i pro jiné komerční využití nebo zde zřídit byt. Dále je zde samostatný pokoj s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a vstupem na zahradu. Celková užitná plocha I.NP činí 157 m2. V prvním patře domu je velkoryse pojatý byt s dispozicí 3+kk a balkonem o celkové ploše 96 m2.Celý dům prošel dílčí rekonstrukcí a je v dobrém technickém stavu. Na zahradě je vlastní vrtaná studna s vydatným zdrojem vody. Dům je částečně podsklepený, parkování na pozemku nebo v garáži. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkosti domu.