Prodej, Dům, Rodinný dům, 180 m²

6 900 000 Kč

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v obci Hory s bezprostřední návazností na město Karlovy Vary. Jedná se o velmi příjemně působící novostavbu rodinného domu kolaudovanou roku 2012, dům je krásně prosvětlený a velmi dobře udržovaný. V přízemí domu se nachází garáž, technická místnost, zádveří, koupelna a obývací pokoj s kuchyňských koutem se vstupem na terasu u domu. V horním patře je situována ložnice s vlastní šatnou, dva pokoje, koupelna a šatna na chodbě. Na horním patrem se nachází půdní prostor využitelný pro uložení dalších věcí. Okolí domu tvoří zahrada s okrasnými dřevinami, zahradním domkem, přístřeškem na dřevo, vířivkou a zpevněnou parkovací plochou před domem umožňující parkování pro více vozů. Jedná se o nemovitost, která nevyžaduje žádné další dílčí úpravy. Doporučujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
6 900 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Číslo zakázky
771
Plocha užitná
180 m²
Plocha pozemku
602 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.