Prodej, Dům, Rodinný dům, 180 m²

6 900 000 Kč
Číslo zakázky 771
Karlovy Vary, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Plocha užitná
180 m²
Plocha pozemku
602 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v obci Hory s bezprostřední návazností na město Karlovy Vary. Jedná se o velmi příjemně působící novostavbu rodinného domu kolaudovanou roku 2012, dům je krásně prosvětlený a velmi dobře udržovaný. V přízemí domu se nachází garáž, technická místnost, zádveří, koupelna a obývací pokoj s kuchyňských koutem se vstupem na terasu u domu. V horním patře je situována ložnice s vlastní šatnou, dva pokoje, koupelna a šatna na chodbě. Na horním patrem se nachází půdní prostor využitelný pro uložení dalších věcí. Okolí domu tvoří zahrada s okrasnými dřevinami, zahradním domkem, přístřeškem na dřevo, vířivkou a zpevněnou parkovací plochou před domem umožňující parkování pro více vozů. Jedná se o nemovitost, která nevyžaduje žádné další dílčí úpravy. Doporučujeme.