Prodej, Dům, Rodinný dům, 180 m²

3 890 000 Kč
Číslo zakázky 1058
Bochov,Zahradní - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Zahradní
Plocha užitná
180 m²
Plocha pozemku
1 832 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji rodinný dům v osobním vlastnictví s rozlehlou zahradou nacházející se v Bochově, ve slepé ulici Zahradní. Zastavěná plocha domu je 100 m2, dům je podsklepen, s dispozicí 4+1. Celková výměra pozemku činí 1.832 m2. Teplo a teplou vodu zajišťuje plynový kotel. Okna jsou plastová. K domu náleží přilehlá garáž, zahradní domek a další dřevěné stavby, které sloužily pro chov drobných hospodářských zvířat. Vzhledem k velikosti pozemku a platnému územnímu plánu lze využít zahradu jako další stavební pozemek. S financováním rádi pomůžeme. Doporučuji prohlídku.