Prodej, Dům, Rodinný dům, 160 m²

3 400 000 Kč
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme ke koupi udržovaný, jihozápadně orientovaný, slunný rodinný dům v obci Březová, Karlovy Vary. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, komora, ložnice se sociálním zázemím, v prvním patře prostorný obývací pokoj s kuchyní se vstupem na terasu u domu s navazující zahradou, v horním patře jsou dále další dva pokoje se sociálním zázemím. U domu je terasovitá zahrada nabízejí různé možnosti využití, kdy k domu zároveň patří rozlehlý pozemek navazující na les nad domem. Zajímavá možnost pro rodinné bydlení v klidné obci se základní občanskou vybaveností s bezprostřední dostupností města Karlovy Vary. Doporučujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
3 400 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Číslo zakázky
401
Plocha užitná
160 m²
Plocha pozemku
1 986 m²
Plocha zahrady
1 874 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů