podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie, 90 m²

2 000 000 Kč
Číslo zakázky 906
Kraslice,Na stráni - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Kraslice
Na stráni
Plocha podlahová
90 m²
Plocha užitná
90 m²
Plocha pozemku
337 m²
Plocha zastavěná
94 m²
Plocha zahrady
243 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Kraslicích. Dům má dvě nadzemní podlaží, půdní prostor. Je podsklepen. V přízemí se nachází vstup, kuchyň, obývací pokoj, velmi prostorná koupelna, chodba. Ve druhém nadzemním podlaží, které je již částečně sešikmeno jsou pak 3 pokoje z nichž jeden je průchozí. Nad druhým nadzemním podlaží je půdní prostor. Dům má novější fasádu, je suchý, konstrukce střechy ve výborném stavu. Minimálně používaný plynový kotel. Dům je v dobrém, udržovaném stavu. Modernizace je vhodná. Zahrada je menší o výměře 243 m2. Celková velikost pozemku vč. pozemku po domem je 337 m2. Parkování na ulici před domem, případně by bylo možné na pozemku vytvořit parkovací stání nebo postavit garáž. Nemovitost je prázdná, připravena k nastěhování, bez jakýchkoli závazků.