podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, 600 m²

1 470 000 Kč
Číslo zakázky 580
Vejprty - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Vejprty
Plocha užitná
600 m²
Plocha pozemku
811 m²
Plocha zastavěná
193 m²
Plocha zahrady
618 m²
Dům pokoje
Atypický
Patro
PENB
G
Nabízíme k prodeji prostorný dům se čtyřmi podlažími a pochozím podkrovím v obci Vejprty. Zastavěná plocha domu je 193m2. Dům je prodáván ve stavu před rekonstrukcí. V minulosti proběhla výměna oken v celém objektu, výměna střešní krytiny a okapů, oplechování komínů. Dům je možné přestavět na penzion ke krátkodobým pobytům (nedaleko se nachází Klínovec, Boží Dar). Je též možné část nemovitost využít k rodinné rekreaci a pronajímat pouze část domu (do 1.PP je samostatný vchod, využití - lyžárna/půjčovna lyží, prostor pro podnikání). K domu je příjezd po asfaltové obecní komunikaci. K nemovitosti náleží pozemek o výměře 618m2, jehož část se dá využít pro parkování osobních aut. Doporučujeme osobní prohlídku nemovitosti.