Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie, 280 m²

5 400 000 Kč
Číslo zakázky 419
Karlovy Vary,Hůrky,Pražská silnice - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Hůrky
Pražská silnice
Plocha podlahová
280 m²
Plocha užitná
280 m²
Plocha pozemku
705 m²
Plocha zastavěná
324 m²
Plocha zahrady
381 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Nabízíme k prodeji prostorný, udržovaný rodinný dům na slunném místě, který lze přizpůsobit pro vícegenerační bydlení. Na domu byly provedeny všechny zásadní investice spočívající ve výměně střešní krytiny, plastových oken a garážových vrat, nové fasády včetně zateplení domu, instalace tepelného čerpadla voda/vzduch zajišťujícího vytápění domu, oplocení domu. V přízemí domu se nachází prostorná vstupní hala, pokoj propojený s kuchyňkou, menší dílna a další zázemí domu propojené vnitřně s garáží. V horním patře pak hlavní obytná část sestávající se z kuchyně, sociálního zázemí a čtyř pokojů buď se vstupem na balkón před domem nebo s přímým vstupem na zahradu za domem. V části podkroví byl dále vybudován jeden velký prostorný pokoj s kuchyňkou a zázemím, zbývající část podkroví je možné přizpůsobit pro další účely. Za domem se nachází terasovitá, udržovaná zahrada se vstupem do lesa nad domem. Doporučujeme.