Prodej, Dům, Rodinný dům, 300 m²

4 990 000 Kč
Olšová Vrata

Nabízíme k prodeji větší (i vícegenerační) rodinný dům (možnost využití i jako 2-3 samostatné byty) s dispozicí 8+2 v Karlových Varech, Olšová Vrata. Dům byl postupně rekonstruován, kdy poslední část (vytápění plynovým kondenzačním kotlem a obytná část ve 2. patře pak v roce 2018). Nábytek je součástí prodeje, stejně jako zahradní domek s posezením a nadzemní bazén na zahradě jak je patrné na fotografiích. Dům je napojen na vodovod, kanalizaci, vytápění je řešeno tepelným čerpadlem. Výhodou této nabídky je větší velikost domu, výborný stav včetně nábytku a vyhledávaná lokalita.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
4 990 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Olšová Vrata
Číslo zakázky
711
Plocha podlahová
300 m²
Plocha užitná
300 m²
Plocha pozemku
403 m²
Plocha zastavěná
124 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.