Prodej, Dům, Rodinný dům, 300 m²

2 990 000 Kč
Doubrava

Nabízíme k prodeji soubor dvou domů v klidné lokalitě vesnice Doubrava, spadající pod město Aš na pozemcích o celkové výměře 1.551 m2. První dům nabízí dispozici 5+2kk spolu se zastřešenou terasou domu, kdy tento dům byl využívaný k vícegeneračnímu bydlení, v přízemí domu se dále nachází nebytový prostor využitelný jako menší obchod se samostatným vchodem do domu a výlohou směrem do ulice, dům je podsklepený. Sousední rozestavěný dům bez dokončení interiérů byl uvažován jako dům určený k pronájmům se záměrem vybudování dvou až třech apartmánů. Lokalita nabízí širokou možnost využití pro volnočasové aktivity, blízkost přírodního parku Halštrof a hraničního přechodu s bezprostřední dostupností saského lázeňského města Bad Elster. Nemovitost je vhodná pro rodinné bydlení v kombinaci s jejím dalším podnajímáním apartmánů v sousedním domě. Bližší informace k nemovitostem rádi upřesníme po telefonické domluvě.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 990 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Doubrava
Číslo zakázky
673
Plocha podlahová
300 m²
Plocha užitná
300 m²
Plocha pozemku
1 551 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.