Prodej, Dům, Rodinný dům, 630 m²

1 600 000 Kč
Horní Žďár
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji dům v obci Horní Žďár. Přízemní prostory domu jsou zkolaudované pro podnikání. V jedné části přízemí byla prodejna, druhá část přízemí byla využívána jako autoopravna. V přízemí se též nachází kotel na tuhá paliva. V prvním patře jsou obytné pokoje, koupelna. Půda je dvoupatrová a je tudíž možné spodní prostorné patro krovu využít k výstavně druhého bytu, herny nebo pracovny. Dům je z části podsklepený. Již delší dobu není dům využíván a je třeba rekonstruovat. V minulosti došlo k osazení dřevěných oken, výměně el.vedení. Voda je do domu přivedena plastovou vodovodní přípojkou z řadu. K domu náleží několik pozemků o celkové rozloze 1687m2. Zastavěná plocha domu činí 232m2. Parkovat lze na vlastním pozemku před domem.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 600 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Horní Žďár
Číslo zakázky
491
Plocha užitná
630 m²
Plocha pozemku
232 m²
Plocha zastavěná
232 m²
Plocha zahrady
1 687 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Věra Botková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Věra Botková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů