Prodej, Dům, Rodinný dům, 380 m²

3 840 000 Kč
Nová Role
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Nové Roli. Dům je dvoupodlažní s krovem. V přízemí domu se nachází společenská místnost s kuchyňkou a koupelnou s WC. Sklepy a skladovací prostory, kotelna a garáž. V 1.NP jsou dva byty. Jeden byt je v původním stavu, druhý byt je zrekonstruován. Půdní prostory jsou vyklizené a je možné zde vystavět další obytné místnosti, pracovny, hernu. S domem a zahradou se prodává i řadová garáž, která sousedí s pozemkem zahrady. Z ní je možný vstup přímo na pozemek. Zahrada je udržovaná.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
3 840 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nová Role
Číslo zakázky
369
Plocha užitná
380 m²
Plocha pozemku
1 085 m²
Plocha zastavěná
205 m²
Plocha zahrady
880 m²
Dům pokoje
Atypický
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Věra Botková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Věra Botková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.