Prodej, Dům, Rodinný dům, 110 m²

790 000 Kč
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji rodinný dům vhodný k rekonstrukci v klidné části města Toužim, s dispozicí 4+1, o celkové výměře 206 m2. Dům je částečně podsklepen, sklep se využíval k uskladnění potravin. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva, vodu ohřívá kombinovaný bojlér, voda je z řádu, kanalizace veřejná. Okna jsou původní špaletová. V přízemí se nachází prostorná kuchyň s přilehlou zděnou spíží, koupelna s toaletou, kotelna. Z domu je vstup do garáže, která se v poslední době nevyužívala. V patře se nachází prostorný obývací pokoj, ložnice a dva menší pokoje. K domu je přilehlá zděná kůlna se vstupem ze dvora, využívaná na dřevo a uhlí. K domu náleží malá zahrádka. Přípojka na plyn je na hranici pozemku.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
790 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Číslo zakázky
359
Plocha užitná
110 m²
Plocha pozemku
206 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů