Prodej, Dům, Rodinný dům, 380 m²

3 840 000 Kč
Číslo zakázky 369
Nová Role - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nová Role
Plocha užitná
380 m²
Plocha pozemku
1 085 m²
Plocha zastavěná
205 m²
Plocha zahrady
880 m²
Dům pokoje
Atypický
Patro
PENB
G
Nabízíme k prodeji rodinný dům v Nové Roli. Dům je dvoupodlažní s krovem. V přízemí domu se nachází společenská místnost s kuchyňkou a koupelnou s WC. Sklepy a skladovací prostory, kotelna a garáž. V 1.NP jsou dva byty. Jeden byt je v původním stavu, druhý byt je zrekonstruován. Půdní prostory jsou vyklizené a je možné zde vystavět další obytné místnosti, pracovny, hernu. S domem a zahradou se prodává i řadová garáž, která sousedí s pozemkem zahrady. Z ní je možný vstup přímo na pozemek. Zahrada je udržovaná.