Prodej, Dům, Rodinný dům, 189 m²

4 890 000 Kč
Karlovy Vary, Bohatice, Na Stezce

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům s možností využití k bydlení (i vícegeneračně) i k podnikání. Původní stavba pochází z r. 1925. Nynější podoba domu vznikla přístavbou a následnou kompletní modernizací v roce 2005. V 1. nadzemním podlaží se nachází kuchyň, prostorná koupelna, samostatné WC a 4 místnosti. Jednu z místností lze jednoduchou úpravou využít jako garáž. Po schodišti je přístup do 2. nadzemního podlaží, kde se nachází kuchyň propojená s obývacím pokojem a tři pokoje. Budova je napojena na elektřinu, plynovou přípojku, vodovod, odkanalizování je svedeno do septiku. Celková výměra prostorného pozemku je 1377 m2 (z toho zastavěná plocha 118 m2). V případě zájmu o koupi této zajímavé nemovitosti Vám rádi nezávazně nabídneme nabídku nejvýhodnějšího financování hypotečním úvěrem.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
4 890 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Bohatice
Na Stezce
Číslo zakázky
407
Plocha podlahová
189 m²
Plocha užitná
189 m²
Plocha pozemku
1 377 m²
Plocha zastavěná
118 m²
Plocha zahrady
1 259 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
0

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.