Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie , 650 m²

2 300 000 Kč
Sokolov, Svatopluka Čecha

Bytový dům se třemi bytovými jednotkami a prostorem k podnikání na prodej. Bytové jednotky jsou s dispozicí 3+1 o výměře 120-170 m2, s balkónem a terasou, mají plynový kotel pro zajištění tepla a teplé vody, plynoměr, vodoměr, plastová okna. Dům je podsklepený, prostory jsou přizpůsobené k drobnému podnikání, jako například provozování obchodu, masáží, manikúry. Technický stav domu vyžaduje další investice, bližší informace poskytneme po telefonu.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 300 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Svatopluka Čecha
Číslo zakázky
314
Plocha užitná
650 m²
Plocha pozemku
188 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
0
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.