Prodej, Dům, Rodinný dům, 180 m²

2 950 000 Kč
Číslo zakázky 888
Velichov, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Velichov
Plocha užitná
180 m²
Plocha pozemku
1 170 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji dobový rodinný dům v klidné obci Velichov na pozemku s celkovou výměrou 1.170 m2. Dům je v původním stavu a vyžaduje stavební úpravy, má však velmi dobrou dispozici nabízející vybudovaní obytné části v přízemí spolu se sociálním zázemím a tří pokojů v horním patře, kdy ze schodiště je zároveň výstup na terasu, ze které je výhled na zahradu u domu. Vzhledem k umístění domu na pozemku, výměře a tvaru pozemku se také nabízí možnost dům s částí pozemku oddělit a na zbývající části pozemku vystavět druhý dům, či pozemek prodat. Dům se nachází v podhůří Krušných hor s bezprostřední blízkostí okolní přírody a velmi dobrou dopravní dostupností města Ostrov vzdáleného cca 7 km, kdy lze dům využívat nejen pro rodinné, ale i rekreační účely i s ohledem na širokou škálu volnočasových aktivit v rámci Karlovarského kraje včetně blízkosti lyžařských areálů. Bližší informace k nemovitosti rádi upřesníme po telefonické domluvě.