Prodej, Dům, Rodinný dům, 187 m²

11 990 000 Kč
Číslo zakázky 1004
Chodov, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Plocha užitná
187 m²
Plocha pozemku
1 118 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o výměře podlahové plochy 144 m2 nabízející dispozici 4+1 spolu se dvěma sociálními zázemími a zahradní pergolou. Při stavbě domu byly použity nadstandardní kvalitní materiály spolu s udržovanou zahradou a zázemím okolo domu, kdy dům nabízí kompletní komfort městského bydlení v naprosto klidné části města . Spolu s rodinným domem byla na pozemku vystavěna menší stavba sloužící jako byt 2+kk o výměře 43 m2 se sociálním zázemím, krytým sezením a samostatnou parkovací plochou. Nemovitosti jako celek lze využívat i jako vícegenerační bydlení. Vzhledem ke členitosti nemovitostí není možné v popisu obsáhnout jejich veškeré dílčí údaje, případné dotazy rádi upřesníme po telefonické domluvě. Doporučujeme.